Тендрівське

Адміністративно-територіальний поділ

Тендрівське ( до 2016 р. — Комуна) – cело, підпорядковане Збур’ївськый сільській раді Голопристанського району Херсонської області.

Гейзер “Гарячий ключ»

Свердловина з термальною мінеральною водою розташована поруч з селом Тендрівське. Свердловина була пробурена Кримгеологією в 1971 році. Буріння проводилося в пошуках нафти, але був виявлений пласт гарячої води з високим вмістом мінералів. Водоносний пласт розкритий свердловиною в дрібнозернистих кварцових пісковиках середнєеоценового віку.

Вода виходить на поверхню з глибокої свердловини – 1527 метрів, має на виході температуру 65 – 70 градусів і містить великий набір унікальних мінералів, основу яких складають: бор, бром і йод, а також калій, кальцій (більше 25 елементів таблиці Менделєєва).

Купальні Гарячий ключ в Херсонській області
Купальні Гарячий ключ в Херсонській області

Гейзер Гарячий ключ в Херсонській області
Гейзер Гарячий ключ в Херсонській області

Станом на 2013 рік, на джерелі є три купальні, з яких дві з гарячою водою і одна з брудом, що має лікувальні властивості. Навколо купальні обладнані кабінки для переодягання і приміщення, де кожен бажаючий може замовити масаж.

Купальні з брудом
Купальні з брудом

Співробітники купалень стверджують, що вода цього джерела схожа з водою Мертвого Моря в Ізраїлі. Використовуючи процедури в басейні з цією унікальною водою можна з успіхом лікувати: захворювання опорно-рухового апарату, захворювання судинної системи і системи кровообігу, захворювання щитовидної залози, шкірні захворювання, захворювання вегетативної нервової системи, захворювання верхніх дихальних шляхів, ендокринні захворювання і обміну речовин, проблеми шлунково-кишкового тракту.

Карта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *